VIP Alım Heyeti Programı

BETON 2023 – Hazır Beton Fuarı ve Kongresi, Türkiye Hazır Beton Birliği ve TG Expo ortaklığı ile organize edilen güçlü iş birliği çerçevesinde dünyanın farklı noktalarından önemli satın almacıları bu sene konuk edecek. Orta Doğu, Kuzey Afrika (MENA), Balkan Ülkeleri, CIS Ülkeleri, Güney & Kuzey Amerika Ülkeleri, Güneydoğu Asya gibi önemli bölgelerden ağırlıklı olmak üzere 150’den fazla davetlisatın almacı “VIP Hosted Buyer Programı” kapsamında BETON 2023’te ağırlanacak.

24

Ülke

150+

Alıcı

500+

Planlanan Toplantı

BETON 2023’te fuar süresince alanda 300’ün üzerinde B2B toplantıları gerçekleşecek ve müşterilerine sunmak için yeni fırsatlar arayan yüksek profilli distribütörler, perakendeciler ve toptancılar yeni iş birliklerine imza atılacak. Katılımcılarımız 24 ülkeden katılan satın almacılar ile görüşme fırsatı yakalayacak.

Katılım için Gerekli Koşullar:

  • Sayfanın en altında bulunan başvuru formunu doldurmalısınız.
  • Hüküm ve koşullara göre tüm Alım Heyeti Programı taahhütlerine ve katılım politikalarına uymanız gerekmektedir.
  • Uçak bileti kopyanızı satın alıp bize göndermelisiniz. (7 Kasım 2023, İstanbul’a varış için en iyi seçenektir.)

Uçak bileti, havalimanı transferi veya iki gece üzeri ekstra konaklama taleplerinizde, bilgi almak ve ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak için info@expolandtour.com e-posta adresi üzerinden seyahat çözüm ortağımız Expoland Tour ile iletişime geçebilirsiniz.

Doldurulması zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.