İstanbul Fuar Merkezi’ne
Nasıl Ulaşırım?

BETON 2025

FUAR PLANI

Türkiye’nin en büyük fuar alanlarına sahip olan İstanbul Fuar Merkezi’nin yenilenen hollerinde düzenlenecek olan BETON 2025 yine Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat sektörlerinin odağı olacak. İFM’nin havaalanı ve çevre yollara yakınlığı, metro ile ulaşım kolaylığı, çok geniş otopark alanlarının mevcudiyeti, çevre düzenlemeleri ve mükemmel alt yapısı ile BETON 2025 yurtiçi ve yurt dışından yüz binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak

Fuar Alanına Ulaşım Seçenekleri

Metrobüs

Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar’dan fuar alanına ulaşım en hızlı metrobüs ile sağlanmaktadır. 34A metrobüs hattını kullanarak Şirinevler durağından M1A metrosuna aktarma yapıp Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inelebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Metro

M1A metro hattı İstanbul Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi kompleksi içinden geçmektedir. Zeytinburnu ya da Şirinevler metrobüs duraklarından M1A metro hattına aktarma yapılabilmektedir.

Otobüs

Otobüs Taksim-Atatürk Havalimanı arasında yolcu taşıyan İETT’nin 96T hat numaralı otobüsleri, Taksim’den hareketle Şişhane, Unkapanı, Aksaray, Yenikapı, Zeytinburnu ile Bakırköy sahil yolunu takip ederek Ataköy ve İstanbul Fuar Merkezi’nden sonra havalimanına ulaşmaktadır.

Deniz Otobüsü

Kadıköy ve Bostancı’dan fuar alanına ulaşım için Bakırköy’e giden İDO deniz otobüsünü kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için: www.ido.com.tr

Araba

E5, TEM ve Sahil Yolu olmak üzere 3 alternatif arterden karayolu ile fuar alanına ulaşabilirsiniz.