İstanbul Fuar Merkezi’ne
Nasıl Ulaşırım?

BETON 2023

FUAR PLANI

Türkiye’nin en büyük fuar alanlarına sahip olan İstanbul Fuar Merkezi’nin yenilenen hollerinde düzenlenecek olan Beton 2023 yine Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat sektörlerinin odağı olacak. İFM’nin havaalanı ve çevre yollara yakınlığı, metro ile ulaşım kolaylığı, çok geniş otopark alanlarının mevcudiyeti, çevre düzenlemeleri ve mükemmel alt yapısı ile Beton 2023 yurtiçi ve yurt dışından yüz binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak

Fuar Alanına Ulaşım Seçenekleri

Metrobüs

Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar’dan fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobüs ile sağlanmaktadır. 34A Metrobüs Hattını kullanarak Şirinevler durağından Havalimanı Metrosuna aktarma yapıp Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inelebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Metro

Aksaray-Havalimanı Metro Hattı İstanbul Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi kompleksi içinden geçmektedir. Zeytinburnu ya da Şirinevler metrobüs duraklarından Havalimanı Metro Hattına aktarma yapılabilmektedir.

Otobüs

Otobüs Taksim-Atatürk Hava Limanı arasında yolcu taşıyan İETT’nin 96T hat numaralı otobüsleri, Taksim’den hareketle Şişhane, Unkapanı, Aksaray, Yenikapı, Zeytinburnu ile Bakırköy sahil yolunu takip ederek Ataköy ve İstanbul Fuar Merkezi’nden sonra havalimanına ulaşmaktadır.

Deniz Otobüsü

Kadıköy ve Bostancı’dan fuar alanına ulaşım için Bakırköy’e giden İDO Deniz Otobüsünü kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için : www.ido.com.tr

Araba

3 alternatif arterden karayolu ile fuar alanına ulaşabilirsiniz. (E5, TEM ve Sahil Yolu)